Něco o mně

Proč se můžete spolehnout právě na mě?


Jmenuji se Miloš Sapák a počítačům jsem zasvětil skoro celý svůj život. Už jako malý kluk jsem řešil různé problémy v IT, a tak jsem vůbec neváhal, kam mám jít na střední školu. Ano, informační technologie mě úplně pohltily A po škole už to bylo úplně jasné, spravoval jsem velké sítě i jednotlivé počítače, dohlížel na servery, pomáhal nešťastným uživatelům, kteří zapomněli heslo, přišli o cenná data, nebo třeba vylili víno do počítače... Žádná počítačová výzva pro mě nebyla malá. Pochopil jsem, co potřebují velké firmy se stovkami počítačů a několika servery i samostatní uživatelé, kteří žijí v domácnosti plné elektroniky, které vůbec nerozumí. Zjistil jsem, že mě velmi naplňuje práce s lidmi i počítači, chci je propojovat a být mezi nimi dobrým prostředníkem. Stále se vzdělávám, zdokonaluji a každá zkušenost je pro mě obohacující. A jsem si jist, že lidé to poznají a vždy ocení.

​Myslím si, že lidé, jejichž práce je zároveň jejich celoživotním koníčkem a největší zálibou, kteří se stále zdokonalují a pozorně sledují nové trendy, ti, kteří dokáží trpělivě a přitom odborně pomoci svým klientům, jsou ti správní spojenci pro všechny, kteří se necítí ve světě počítačů jako ryba ve vodě.

Jsem velmi šťastný, že se moje celoživotní vášeň mohla proměnit i v mou obživu.

Pokud hledáte pečlivého a zodpovědného člověka, který se postará o Vaši síť i počítače a na kterého se budete moci kdykoliv obrátit, určitě Vás nezklamu.

Váš Miloš Sapák

Co mám za sebou

  • 5 let IT praxe v oboru dopravy
  • 12 let praxe ve zdravotnickém a nemocničním prostředí jako správce informačních technologií
  • Správa a realizace IT v soukromých firmách i státních organizacích.
  • Správa IT v zubních ordinacích, obvodních lékařů, právních kanceláří, realitní společnosti, autodopravy, stavební společnosti, finanční instituce, domácnosti a dalších.
  • Mnoho spokojených klientů, kteří se na mě s důvěrou obracejí.
  • Orientace v účetnictví a firemních procesech .
  • Mnoho certifikací a vzdělávacích akcí.

Něco málo z mé sbírky